Bangkok - Pattaya Turu Türkmenistan Hava Yolları ile 7 Gece / 9 Gün

  • 1 Haziran 2019 Cumartesi - 9 Haziran 2019 Pazar Tarihleri arası

Yolcu Sayısı Seçiniz

Toplam Tutar
3.878,45 ₺

Özet

Bangkok - Pattaya Turu
Türkmenistan Hava Yolları Tarifeli Seferi ile
Bangkok 3 Gece - Pattaya 4 Gece
01 - 09 Haziran 2019
7 Gece / 9 Gün

Tur Programı

1. Gün: 01 Haziran 2019 Cumartesi // İstanbul - Bangkok  
İstanbul Yeni Havalimanı’ndan Türkmenistan Hava Yolları T5-986 tarifeli seferi ile 17.40 hareket ve 23.30 Ashgabat Havalimanı'na varış.

2. Gün: 02 Haziran 2019 Pazar // Bangkok
Tamamıyla yenilenmiş bu havalimanındaki beklememizin ardından 03.35 hareket ile 11.55’te Bangkok’a varisimizi takiben, özel aracımız ile yapılacak olan Bangkok panoramik şehir turunda Altın Buda Tapınağı, Uyuyan Buddha Tapınağı, Çiçek Pazarı, Çin Mahallesi, Parlamento Binası, Demokrasi Anıtı görülecek yerlerden bazılarıdır. Bu turumuz esnasında hem Bangkok’un egzotik güzelliğini hem de Tayland’ı derinden etkileyen Budizm’i daha yakından tanıma fırsatımız olacaktır. Tur bitimini takiben otelimize transfer. 
Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz extra Bangkok Kanallar Turu'na katılabilirler. Bu turumuzda Bangkok’un meşhur su kanallarında tekneler ile yapacağınız gezinti unutulmaz anılara sahip olmanızı sağlayacaktır.
Akşam, extra Sea Food Restautant ve Patpong Gece Pazarı Turu: ''Eğer Yüzüyorsa Bizde Vardır!'' Sloganı ile bizleri karşılayan bu görkemli restoranda vardığımızda önce bu 2000 kişilik büyük restoranın market bölümünden seçiğimiz deniz mahsulleri ve tropikal meyve, sebzeleri saatin alıp, masamıza oturduğumuzda, her biri deniz mahsulleri konusunda uzman görevlilere seçtiğiniz yiyeceklerin nasıl pişirileceği ve servis edileceğini söylüyoruz. Afiyet olsun. Yemeğin ardından dünyaca ünlü tüm markaların taklit ürünlerinin bulunduğu Gece Pazarında alışveriş yapabilirsiniz. Geceleme otelinizde.

3. Gün: 03 Haziran 2019 Pazartesi // Bangkok
Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Arzu edenler 07.30 hareket ile extra CNN Televizyonu'nun jeneriklerine giren dünyaca ünlü Yüzen Çarşı Turu'na katılabilirler. 30 hareket ile extra Siam Niramit Show. Büyük Siam Krallığı döneminden essiz sahneler ve özellikle cennetin anahtarına ulaşmak için yapılan o muhteşeHindistan Cevizi Çiftliği, meşhur Tik Ağacı Atölyesi ve dar kanalların içinde yerel köylülerin el emeklerinin satıldığı yerlerden alışveriş yapma imkanı bulabilirler. Akşam 18.30 hareket ile extra Siam Niramit Show. Büyük Siam Krallığı döneminden essiz sahneler ve özellikle cennetin anahtarına ulaşmak için yapılan o muhteşem festival görüntüleri ile büyüleneceksiniz. Geceleme otelinizde.

4. Gün: 04 Haziran 2019 Salı // Bangkok
Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz extra tam gunluk Eski Baskent Ayutthaya Turu'na katılabilirler. Geceleme otelinizde.

5. Gün: 05 Haziran 2019 Çarşamba // Bangkok - Pattaya
Sabah kahvaltısından sonra 09.00’da Pattaya’ya hareket ve yolculuğumuz esnasında arzu edenler için extra Million Year Stone Park ve Timsah Çiftliği Turu. Çevresi tamamı orijinal volkanik taşlar ile donatılmış bu parkta, Timsah çiftliğinde yüzlerce timsahı bir arada görme olanağı,Timsah Show, Kaplan ve yavrusu ile fotoğraf çektirme fırsatı bulacaksınız. Ardından kraliyet ailesine ait olan dünyaca ünlü Mücevher Fabrikası ziyareti. Tayland’ın en ünlü eğlence beldesi olan Pattaya varış ve otelimize yerleşme. Öğleden sonra dileyen misafirlerimiz için extra 15.00 hareket ile Fil Safarisi. Aksam arzu eden misafirlerimiz extra dünyaca ünlü Alcazar Show turuna katılıp VIP koltuklarından birbirinden ilginç sahne ve kostümlerin değiştiği showları seyredebilirler. Show sonrasında sizleri bir süpriz bekliyor. Geceleme otelinizde.     

6. Gün: 06 Haziran 2019 Persembe // Pattaya
Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Geceleme Pattaya otelinizde. 

7. Gün: 07 Haziran 2019 Cuma // Pattaya
Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için Hakikat Tapınağı (Sanctuary Of Truth) Gezisi. Geceleme Pattaya otelinizde. 

8. Gün: 08 Haziran 2019 Cumartesi // Pattaya
Sabah kahvaltısından sonra arzu edenler icin 12.00 hareket ile extra Geleneksel Thai Dansları, Evlilik Seranomisi, fillerin birbilirnden ilginç şovları ,500 hektarlık alana kurulmuş botanik bahçesi ve Orkide bahçelerini kapsayan Nong Nooch Tropical Garden&Dance Show turuna katılabilirsiniz. Geceleme otelinizde. 

9. Gün: 09 Haziran 2019 Pazar // Pattaya – İstanbul
Sabah kahvaltısından sonra otelden check-out işlemlerimizi yapıyoruz. Özel aracımız ile Bangkok Havalimanı'na transfer. Türkmenistan Hava Yolları T5-648 tarifeli seferi ile 13.00 hareket ve 18.20 Aşgabat Havalimanına varış. Aşgabat Havalimanı'ndaki beklememizin ardından 22.20 hareket ve İstanbul Yeni Havalimanı'na 00.20 varış ile turumuzun sonu…