Benelux - Paris Turu Atlasglobal ile 7 Gece / 8 Gün

  • 7 Şubat 2019 Perşembe - 14 Şubat 2019 Perşembe Tarihleri arası

Yolcu Sayısı Seçiniz

Toplam Tutar
2.514,98 ₺

Özet

Benelux & Paris
Lüksemburg (1) - Paris (3) - Brüksel (1)- Amsterdam (2)
Atlas Hava Yolları Tarifeli Seferi İle
07 – 14 Şubat 2019
7 Gece / 8 Gün
Dusseldorf Gidiş - Dusseldorf Dönüş
Metz ve Rotterdam Turları Dahil

Tur Programı

1. Gün: 07 Şubat 2019 Perşembe // İstanbul - Dusseldorf - Lüksemburg
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Atlas Hava Yollarının kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 08.30'da buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Atlas Hava Yollarının KK 2075 sefer sayılı uçuşu ile 11.40’da Dusseldorf’a uçuş. Yerel saat ile 13.10’da varış ve havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile Lüksemburg’a hareket. Varışımıza istinaden panoramik Lüksemburg şehir turu.  Şehir turumuzda Petrus Nehri Vadisi, UNESCO Dünya Kültür Mirası kabul edilen eski şehir merkezi ve dar sokakları, Anayasa Meydanı, şehir katedrali, Dükler Sarayı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde.

2. Gün: 08 Şubat 2019 Cuma // Lüksemburg - Paris 
Sabah kahvaltısının ardından Paris’e hareket. Arzu eden misafirlerimiz güzergahımız üzerinde ekstra olarak düzenlenecek olan Remich ve Schengen turuna katılabilirler. Bu turumuzda 3 ülkenin (Lüksemburg – Almanya - Fransa) sınırlarının bir araya geldiği Remich Kasabası ve Mosel Vadisi’ndeki şirin köyler görülecek olup sonrasında Schengen Antlaşması’nın yapıldığı bina ve anıt önünde fotoğraf molası vereceğiz. Sonrasında güzergahımız üzerinde Metz şehrine uğruyoruz. Varışımıza istinaden panoramik şehir turu yapıyoruz. Tur sonrası Paris’e hareket ediyoruz. Varışa istinaden panoramik Paris şehir turumuz başlıyor. Turumuzda Eyfel Kulesi, Champs Elysees, Da Vinci şifresine konu olmuş Louvre Müzesi ve piramit, D’orsay Müzesi, Zafer Takı, Etoile Meydanı, Napolyon’un mezarı, Meclis binası, 3. Aleksandr Köprüsü, 1990 yılı sanayi fuarı amaçlı yapılmış Grand Palace ve Petite Palace, 1789 Fransız devrimine konu olmuş Concorde Giyotin Meydanı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde.

3. Gün: 09 Şubat 2019 Cumartesi // Paris
Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Eiffel Kulesi, Seine Nehri Tekne Gezisi, Montmarte Ressamlar Tepesi, Sacre Coeur Bazilikası, Notre Dame Katedrali turuna katılabilirler. Turumuzda Eiffel Kulesinin 2. katına çıkarak bu büyülü kenti yukarıdan keşfetme şansına sahip olacaksınız. Sonrasında Seine Nehri üzerinde 1 saatlik tekne gezisi ile adalar etrafında tur atıp Paris’i ve köprülerini nehirden görmenin keyfini çıkaracaksınız. Daha sonra Paris’in en eski ve en yüksek tepesi olan Montmarte’a teleferik ile çıkıyoruz, Sacre ve yanındaki ressamlarıyla ünlü, bohem yaşam tarzını soluyacağınız Tertre Meydanındaki alışveriş veya portrenizi yapacağınız serbest zamanımızın ardından Romanlara, şarkılara ve filmlere konu olmuş meşhur Notre Dame Katedralini ziyarete gidiyoruz. Katedral gezisi sonrasında Paris’in sıfır noktasında vereceğimiz resim molasının ardından otelimize dönüyoruz. Akşam, arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Paris by Night turuna katılabilirler. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde. 

4. Gün: 10 Şubat 2019 Pazar // Paris
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Disneyland turuna katılabilirler. Her yaşa hitap eden aktiviteleri ile size masalsı bir dünyaya götürecek bu turumuzda Hayaletler Evi, Mark Twain’in Gemisi, Çılgın Maden Treni, Indiana Jones, Robinson’un Evi, Karayip Korsanları Mağarası, Bebekler Dünyası, Yıldızlar Turu, 3 Boyutlu Sinema, Uzaya Yolculuk, Denizaltı Macerası gibi aktivitelerle keyifli vakit geçirebilirsiniz. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde.

5. Gün: 11 Şubat 2019 Pazartesi // Paris - Brüksel 
Sabah kahvaltısının ardından Brüksel’e hareket ediyoruz. Güzergah üzerinde arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği tablo gibi kanalları, eski köprüleri, UNESCO koruması altındaki yapıları ve çikolatası ile ünlü Brugges kenti turuna katılabilirler. Gezi sonrası Paris’e hareket ediyoruz. Varışa istinaden panoramik Brüksel şehir turumuz başlıyor. Turumuzda Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon Evleri, Grand Place (şehir meydanı), Borsa Binası, Atomium Anıtı, Heysel Stadyumu ve Mannequin Pis görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde.

6. Gün: 12 Şubat 2019 Salı // Brüksel - Amsterdam
Sabah kahvaltısının ardından Amsterdam’a hareket ediyoruz. Yolumuz üzerinde Rotterdam’ı ziyaret ediyoruz. Rotterdam’a varış sonrası panoramik şehir turu. Tur sonrası Amsterdam’a hareket. Amsterdam’a varış sonrası panoramik Amsterdam turu. Turumuzda Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Çiçek Pazarı, Kırmızı Fener Sokağı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde.

7. Gün: 13 Şubat 2019 Çarşamba // Amsterdam
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Muhteşem Hollanda turuna katılabilirler. Marken ve Volendam kasabaları, Zaanse Schans, tekne ile Amsterdam kanallarını ve Mücevher fabrikası görülecek yerler arasındadır. Kanal turumuzda kuzeyin Venediği olarak adlandırılan Amsterdam’da manzara eşliğinde kanal ve köprüleri göreceğiz ardından dünyaca ünlü elmas fabrikasını gezeceğiz. “Hollanda’nın gerçek güzelliğini görmek isteyen Volendam’a gitmeli” şarkısına ilham veren eski bir balıkçı kasabası olan Volendam’ın liman bölgesinde geçirdiğiniz zamana doyamayacaksınız. Marken kasabasını ziyaretimizde ise balıkçıların şirin ve küçük evlerdeki yaşamlarını izleyebilir ayrıca ucuza hediyelik eşya alma fırsatını yakalayabilirsiniz. Yel değirmenleri ile büyülü bir kasaba olan Zaanse Schans’görme fırsatı yakalıyoruz ve tur sonrası otele transferimiz gerçekleşiyor. Geceleme otelinizde.

8. Gün: 14 Şubat 2019 Perşembe // Amsterdam - Dusseldorf - İstanbul
Sabah kahvaltısının ardından otelden ayrılış işlemleri sonrası Dusseldorf Havalimanına hareket. Bagaj ve check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından Atlas Hava Yollarının KK 2076 sayılı tarifeli seferi ile saat 14.15’de İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 19.25’de İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.