Dubai Turu (5* Media Rotana) THY ile 3 Gece / 4 Gün

  • 12 Mart 2020 Perşembe - 15 Mart 2020 Pazar Tarihleri arası

Yolcu Sayısı Seçiniz

Toplam Tutar
3.642,50 ₺

Özet

Dubai Turu
Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile
12 Mart 2020 Hareket
3 Gece / 4 Gün

Tur Programı

1. Gün: 12 Mart 2020 Perşembe // İstanbul - Dubai (Saw)
Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde Türk Hava Yolları kontuarı önünde saat 07.50’de buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK 756 tarifeli seferi ile saat 10.15’de Dubai’ye hareket. Dubai yerel saati ile 15.45’te Dubai Havalimanına varış. Pasaport işlemlerinin ardından alanda bekleyen yetkililerimiz tarafından karşılanma. Varışımızın ardından yapacağımız 2 saatlik panoramik şehir gezimizde; Dubai’yi iki bölgeye ayıran Dubai Creek, altın ve baharat çarşıları, Emirates Towers, Sheikh Palace, Gökdelenler Caddesi, dünyanın tek yedi yıldızlı oteli Burj Al Arab, Jumeirah Palmiye Adası göreceğimiz yerler arasında. Gezinin ardından, ilk günün yorgunluğunu üzerimizden atmak üzere otele doğru hareket ederek, yerleşiyor ve serbest zaman veriyoruz. Geceleme otelde.

2. Gün: 13 Mart 2020 Cuma // Dubai  
Sabah kahvaltının ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Miracle Garden turuna katılabilir. Yaklaşık 18 dönümlük arazi içinde Mısırdan, Amerika bir ülkeye 45 milyon çiçeği bir arada barındıran dünyanın en büyük bahçesinde kendinizi masal bahçesinde gibi hissedeceğiniz bu turu kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek akşam yemekli Çöl Safari turuna katılabilirler. 4X4 cipler ile çölde unutulmaz anlar yaşayabilir, deve çiftliklerini ziyaret edebilir ve gün batımını izleyebilirsiniz. Ayrıca çölde kurulan bedevi kampında açık büfe yemek ve dansöz şov ile günün tüm yorgunluğunu atabilirsiniz. Gezinin ardından otelimizdeyiz. Geceleme otelde.

3. Gün: 14 Mart 2020 Cumartesi // Dubai 
Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek öğle yemekli Abu Dhabi & Sheikh Zayed Camii turuna katılabilirler. Turumuza dünyanın en büyük 4.camisi olan Şeyh Zaid camisi ile başlıyoruz. Cami ziyaretimizin ardından, Abu Dhabi panoramik şehir turumuzla devam ediyoruz. Hızlı ve öfkeli filminin çekildiği Ethiad Kuleleri, dünyanın en pahalıya mal olmuş oteli Emirates Palace, eski çöl yaşantısının anlatıldığı Heritage Village Müzesi görülecek yerler arasında. Daha sonra öğle yemeğimizi alacağımız yere geçiyoruz. Yemeğimizin ardından dünyaca ünlü Ferrari dünyasında fotoğraf molası vermemizin ardından Dubai’ye geri dönüyoruz. Turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz Akşam Yemekli Tekne (Dhow Cruise) turuna katılabilirler. Dubai’nin geleneksel ahşap tekneleri ile Dubai’nin ilk kurulduğu körfezde, Deira ve Bur Dubai kıyılarında hemen hemen tüm körfezi kapsayacak şekilde seyahat ederken keyifli bir akşam yemeği eşliğinde turumuzu gerçekleştiriyoruz. Turlarda genellikle şov yoktur, geleneksel ve modern Dubai değişimini bir arada yaşatmak amaçlanmıştır. Turumuzun ardından otelimize transfer ve geceleme otelde.

4. Gün: 15 Mart 2020 Pazar // Dubai - İstanbul(Saw)
Gezinin son günü otelde alacağımız kahvaltıdan sonra, ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak Dubai Eski Çarşılar turuna katılabilirler. Turumuz, Orta Doğu’nun en modern kenti haline gelmiş Dubai'nin küçük bir balıkçı kasabası dönemine yolculukla başlıyor. Ülkenin kültürel dokusunu hissedeceğiniz geziye Abralara binerek başlıyoruz. Tekstil Pazarı, Altın Pazarı ve Antik Kapalı Çarşı’nın yanı sıra elektronik, balık, et, sebze, hediyelik, parfüm ve baharat çarşılarını gezdikten sonra rehberinizin belirteceği saatte kadar serbest zaman. Dilerseniz çevreyi fotoğraflayabilir kendinize güzel anılar bırakabilirsiniz. Ardından havalimanına doğru yolculuk başlıyor. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yollarına ait TK 757 sefer sayılı uçağı ile 17.00’de İstanbul’a hareket. Türkiye yerel saati ile 21.05’te İstanbul’a varış. Varışın ardından yolculuğumuz sona eriyor.