Dubai Turu Pegasus HY ile 4 Gece / 5 Gün

  • 17 Ocak 2020 Cuma - 21 Ocak 2020 Salı Tarihleri arası

Yolcu Sayısı Seçiniz

Toplam Tutar
3.152,44 ₺

Özet

Dubai Turu
Sömestir Dönemi
Pegasus Hava Yolları ile Ulaşım
17 Ocak 2020 Hareket 
4 Gece / 5 Gün  

Tur Programı

1. Gün: 17 Ocak 2020 Cuma // İstanbul - Dubai
İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde uçuştan 3 saat önce gerçekleştireceğiniz bagaj teslim, bilet ve pasaport kontrol işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yollarının PC 746 sefer sayılı uçuşu ile saat 20.40’da Sharjah’a hareket ediyoruz. Yerel saat ile 02.05’te Sharjah’a varış. Varışımıza istinaden otelimize transfer, odaların alınması ve geceleme otelinizde. 

2. Gün: 18 Ocak 2020 Cumartesi // Dubai
Sabah otelde alınan kahvaltının ardından, Dubai şehir turu. Dubai’yi iki bölgeye ayıran Dubai Creek, Emirates Towers, Sheikh Palace, Gökdelenler Caddesi, Souk Medinat, dünyanın tek yedi yıldızlı oteli Burj Al Arab, Mall of Emirates (Alışveriş, Eğlence ve Kayak Merkezi), Jumeirah Palmiye Adası görülecek yerler arasındadır. Şehir turunun ardından otelinize transfer ve serbest zaman. Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz ile birlikte Dubai Fenomenleri ve Akşam Yemekli Tekne Turu (Turumuzda dünyanın en yüksek binası olan Burj Khalifa’da fotoğraf molası veriyoruz). Ardından dünyanın en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Dubai Mall’u ziyaret ediyoruz. Işık ve ses gösterisi içeren Fountain Show’u izledikten sonra alışveriş ve çevre gezisi için serbest zaman. Turumuz sonrasında akşam yemekli (açık büfe) Tekne Turu (soft içecekler dahildir). Tur sonrası otelimize transfer. 

3. Gün: 19 Ocak 2020 Pazar // Dubai 
Sabah kahvaltısı ardından deniz & kum & güneş veya alışveriş için serbest zaman. Serbest zaman dahilinde arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Çöl Safari Turu. Turumuzda 4x4 jiplerle çölde unutulmaz anlar yaşayıp, gün batımı eşliğinde fotoğraf molası veriyoruz. Çöldeki Bedevi kampına hareket. Burada düzenlenecek olan eğlence eşliğinde, açık büfe akşam yemeği & barbekü, Hint kınası, deve gezintisi, nargile ve otantik Arap kıyafetleri ile Bedevi hayatını görecek ve fotoğraflayacağız. Tur sonrası otelimize transfer. 

4. Gün: 20 Ocak 2020 Pazartesi // Dubai 
Sabah kahvaltısı ardından deniz & kum & güneş veya alışveriş için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile birlikte ekstra olarak düzenlenecek olan Dubai Kombi Turu turumuza katılabilirler. Turumuza Dubai Frame ile başlıyoruz. “Gezegendeki en büyük resim çerçevesi’’ olarak bilinen Dubai Frame’e zirvesine çıkarak, en yüksek noktadan Dubai manzarasını izliyor, Dubai’nin nereden nereye geldiğini görsel şovlar izleyerek, camdan oluşan tabanda yürürken adrenalini doruklarınızda hissedeceksiniz. Turumuz sonrasında; Dubai’nin en eski yapısı olarak bilinen El Fahidi Hisarı içinde yer alan Dubai Müzesini ziyaret ediyoruz. Dubai'nin ilk yerleşim bölgesi olan Bastakiya Bölgesini ve bu bölgede bulunan Bedevi Mahalleleri, Meena Pazarı, Kumaş Pazarını ziyaret ediyoruz. Turumuzun ardından Abra adı verilen Dubai’nin geleneksel teknesine binerek Altın ve Baharat çarşısına doğru yola çıkıyoruz. Altın ve Baharat çarşısını geziyoruz. Tur sonrası otelimize transfer. Akşam dileyen misafirlerimiz ile birlikte ekstra olarak düzenlenecek olan Global Village turumuza katılabilirler. Tur sonra otelimize transfer.

5. Gün: 21 Ocak 2020 Salı // Dubai 
Sabah kahvaltısının ardından otelden çıkış işlemlerimizi tamamlıyoruz. Sonrasında alışveriş ve çevre gezisi için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz, öğleden sonra ekstra düzenlenecek olan Abu Dhabi Turu & Yas Island & Ferrari World turumuza katılabilirler. Turumuzda 7 Emirliğin başkenti olarak bilinen Abu Dhabi gezimiz esnasında, 40 yıl küçük bir balıkçı köyü olarak bilinen başkentin bugün ne kadar modern bir şehir olduğuna tanık olacağız. Turumuz esnasında, Abu Dhabi’nin simgelerinden biri olan Etihad Towers’ı görüp kısa bir fotoğraf molası veriyoruz. Furious 7 filmini izleyenler bu heybetli kuleyi hatırlayacaklardır. Beyaz Kale, göçebe Bedevi yaşamının sergilendiği geleneksel köy ve eski yaşam kalıntılarının bulunduğu Heritage Village görülecek yerler arasındadır. Ardından Eğlence Adası olarak bilinen “Yas Island” ziyaretimizde ve Ferrari World eğlence merkezinde fotoğraf molası veriyoruz. (Ferrari World Eğlence Parkı giriş ücreti 60 Euro) Tur sonrası rehberinizin bildireceği saatte Sharjah Havalimanına transfer. Bagaj ve bilet işlemlerimizin ardından Pegasus Hava Yollarının PC747 sefer sayılı uçuşu ile 04.15’te İstanbul’a hareket. TSİ 08.20’de İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına varış ve turumuzun sonu.