Güney Afrika Turu Qatar Hava Yolları ile 8 Gece / 9 Gün

  • 26 Ocak 2020 Pazar - 3 Şubat 2020 Pazartesi Tarihleri arası

Yolcu Sayısı Seçiniz

Toplam Tutar
7.557,54 ₺

Özet

Güney Afrika Turu
Cape Town (3) - Sun City (2) - Johannesburg (1)
26 Ocak - 03 Şubat 2020
8 Gece 9 Gün
Qatar Hava Yolları Tarifeli Seferi İle
İstanbul Havalimanı Hareket

Tur Programı

1. Gün: 26 Ocak 2020 Pazar // İstanbul  - Cape Town    
İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Qatar Hava Yolları kontuarında saat 17.00’de buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerimizin ardından, Qatar Hava Yolları’na ait QR 246 sefer sayılı uçak ile saat 19.35’te Doha’ya hareket. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından 23:40’ta Doha’ya varış.

2. Gün: 27 Ocak 2020 Pazartesi // Cape Town    
01.45’te QR 1369 sefer sayılı uçuş ile Cape Town’a hareket. Yerel saat ile 11.05’de Cape Town Uluslararası Hava Limanına varış. Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından özel aracımız ile Cape Town şehir turumuza başlıyoruz. Parlamento Binası, Company Gardens, Long Street, Ümit Kalesi, Reibeck Heykeli,  Adderly Caddesi, iyi dilekler şatosu ve Bo-Kaap bölgesi göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize transfer. Odalara yerleşme ve geceleme otelimizde. 

3. Gün: 28 Ocak 2020 Salı // Cape Town    
Sabah kahvaltımızın ardından arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan tam gün öğle yemekli Ümit Burnu Gezisi turumuza katılabilirler. Turumuzun ardından otelimize transfer.  Geceleme otelimizde.. 

4. Gün: 29 Ocak 2020 Çarşamba // Cape Town    
Sabah kahvaltımızın ardından arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan öğle yemekli Masa Dağı Stellenbosh Vadisi ve Franschoek Gezisi'ne katılabilirler. Turumuzun ardından otelimize transfer.  Geceleme otelimizde.

5. Gün: 30 Ocak 2020 Perşembe // Cape Town - Johannesburg - Sun City    
Sabah kahvaltımızın ardından odaların boşaltılması ve havalimanına transfer oluyoruz. Yaklaşık 2 saat sürecek uçuşumuzun ardından Johannesburg'a varıyoruz. Yol üzerinde arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Aslan Parkı Gezisi'ne katılabilir. Gezimizin ardından otelimize hareket ediyoruz. Geceleme otelimizde.

6. Gün: 31 Ocak 2020 Cuma // Sun City - Pilanesberg (Safari)    
Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Pilanesberg National Park ve Safari Gezisi'ne katılabilir. Ardından otelimize geri dönüş, geceleme otelimizde.

7. Gün: 01 Şubat 2020 Cumartesi // Sun City - Johannesburg    
Sabah kahvaltımızın ardından odaların boşaltılması ve özel otobüsümüzle Johannesburg’a hareket. Varışa istinaden gerçekleştireceğimiz Panoramik şehir turunda Şehir Merkezi Houghton, Mandela Evi, Rosebank, Sandton göreceğimiz yerler arasındadır. Şehir turu esnasında Afrika Pazarını da dolaşma ve alışveriş yapma imkânı bulacağız. Turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Lesedi Kültür Köyü Gezisi'ne katılabilirler. Ardından otelimize hareket ediyoruz. Geceleme Johannesburg’da otelimizde. 

8. Gün: 02 Şubat 2020 Pazar // Johannesburg - İstanbul    
Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Pretoria gezimize katılabilirler. Turumuz sonrası havalimanına transfer oluyoruz. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Qatar Hava Yolları tarifeli seferi QR 1360 ile 19.30’da Doha’ya hareket ediyoruz. Geceleme uçakta.

9. Gün: 03 Şubat 2020 Pazartesi // Doha - İstanbul    
Sabah yerel saatle 05.25’te Doha’ya varışın ardından uçak değiştirerek 07.40’da QR 239 sefer sayılı uçak ile İstanbul’a hareket. 12:25’te İstanbul Havalimanı'na varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki seyahatimizde siz değerli misafirlerimizle görüşmek üzere veda ediyoruz.