Hafta Sonu Günübirlik Kartalkaya Turu Otobüs ile

  • 19 Ocak 2019 Cumartesi - 10 Mart 2019 Pazar Tarihleri arası

Yolcu Sayısı Seçiniz

Toplam Tutar
255,00 ₺

Özet

Hafta Sonu Günübirlik Kartalkaya Turu
Özel Otobüs ile
Gün Boyu Lift Kullanımı (Dorukkaya), Öğle Yemeği, Ulaşım ve Rehberlik Dahil
Konaklamasız tur

Tur Programı

Hareket Yerleri ve Saatleri:
03:30 - Ataköy Atrium Önü   
04:00 - Etiler Akmerkez, Ulus Kapısı Önü  
04:30 - Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü  
04:45 - Kartal Yemek Center  

Günübirlik Kayak Tur Programı:
Siz değerli konuklarımızla sabah belirtilen yerlerde buluşuyor ve Kartalkaya’ya hareket ediyoruz. Yol ve kar durumuna bağlı olarak, 3,5 - 4 saat süren yolculuğumuz ile Kartalkaya’ya varıyoruz. Bölgeye varışımızla beraber kayak yapmaya başlıyor ve Kartalkaya’nın keyfini çıkarıyoruz. Dorukkaya'nın 7 farklı pist ve liftlerinden sınırsız olarak faydalanıyor ve  akşam üzeri 17:00’de otobüsümüz ile İstanbul’a doğru hareket ediyoruz. Trafiğe bağlı olarak saat 21:00-22:00 civarı İstanbul'a varıyor ve siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakıyoruz.

Kartalkaya Yolu Esnasındaki Mola Noktaları:
Kartalkaya'ya gidiş esnasında zorunlu haller dışında 1 kez ve 15 dk olmak üzere ihtiyaç molası verilmekte olup, Kartalkaya'dan dönüş esnasında ise yine zorunlu haller dışında 1 kez ve 40 dk mola verilmektedir. Yol esnasında ayrıca durulmamakta olup, zorunlu haller dışında yolcu indirme - bindirme yapılmamaktadır. 


* Tura katılmak istediğiniz günü rezervasyonun ardından 0850 360 38 55 no'lu Fulltrip Müşteri Destek ekibine iletmeniz gerekmektedir. Aynı hafta içinde yapılan rezervasyonlarda müsaitlik doğrultusunda rezervasyon yapılacaktır.