Halkidiki Turu (3*) Lüks Otobüsler ile 3 Gece 5 Gün

  • 2 Haziran 2019 Pazar - 6 Haziran 2019 Perşembe Tarihleri arası

Yolcu Sayısı Seçiniz

Toplam Tutar
1.569,50 ₺

Özet

Halkidiki Turu

Lüks Otobüs ile Ulaşım
02 - 06 Haziran

3 Gece 5 Gün

Akşam Yemekleri Dahil!

Tur Programı

1. Gün: 02 Haziran 2019 Pazar // İstanbul - Halkidiki
22:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
23:00 Mecidiyeköy Murat Muhallebicisi Önü
23:30 İncirli Ömür Plaza Önü
Otobüse binişlerini gerçekleştiren misafirlerimiz ile birlikte rehberimiz eşliğinde  Tekirdağ üzerinden İpsala Sınır Kapısı’na doğru yola çıkıyoruz. Pasaport ve gümrük işlemlerimizin tamamlanmasının ardından Dedeağaç, Gümülcine ve İskeçe üzerinden Halkidiki’ye doğru yola devam ediyoruz.


2. Gün: 03 Haziran 2019 Pazartesi // Halkidiki
Gece yolculuğumuzdan sonra kahvaltı için sevimli, tipik bir Ege kasabası olan  Kavala'da mola veriyor ve panoramik olarak Kavala şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Verilen molanın ardından Halkidiki’ye doğru keyifli bir yolculuk yapıyoruz. Halkidiki’ye vardığımızda otelimize yerleşme ve sonrasında serbest zaman. Deniz, güneş ve plaj keyfi. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

3. Gün: 04 Haziran 2019 Salı // Halkidiki
Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman. Plaj, deniz, kum güneşten dilediğinizce faydalanma. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

4 Gün: 05 Haziran 2019 Çarşamba // Halkidiki
Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman. Plaj,Deniz,Kum ve guneşten dilediginizce faydalanma. Muhteşem sahiller ve keyifli koy ve kasabaları gorebilir,gonlunuzce guzel bir tatil yapabilirsiniz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde. Dileyen misafirlerimiz akşam yemekli ve içkili olarak yapılacak olan extra Selanik Şehir Turu Taverna Yunan Gecesi turumuza katılabilirler.

5 Gün: 06 Haziran 2019 Perşembe // Halkidiki - İstanbul
Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından otelden çıkış işlemlerimizi yapıyoruz ve konforlu otobusumuz ile  İstanbul’a doğru yola çıkıyoruz. Yolda festivalleri ile ünlü tum grubun katılımı ile ekstra İskeçe turu duzenlenebilir. Yolda verilen molalar ardından sınıra varıyor, arzu eden misafirlerin gumruksuz mağazalardan faydalanabilmesi için kısa bir mola veriyoruz. Daha sonra İstanbul’a hareket ve misafirleri biniş noktalarına bırakıyoruz. Bir başka tutumuzda buluşmak üzere.