Kiev Turu (3*) THY ile 3 Gece / 4 Gün

  • 5 Haziran 2019 Çarşamba - 8 Haziran 2019 Cumartesi Tarihleri arası

Yolcu Sayısı Seçiniz

Toplam Tutar
2.704,07 ₺

Özet

Kiev Turu
Vizesiz!
Türk Hava Yolları Tarifeli Seferleri ile
05 - 08 Haziran 2019
3 Gece / 4 Gün

Pasaportsuz Kimlikle Giriş!

Tur Programı

1. Gün: 05 Haziran 2019 Çarşamba // İstanbul - Kiev 
İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali Türk Hava Yolları kontuarı önünde saat 04.45’te buluşma. Bilet, pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK457 tarifeli seferi ile saat 07.00’de Kiev'e hareket. Yerel saat ile saat 08.50’de Kiev'e varış ve ardından alanda bizi bekleyen özel aracımız ile panoramik şehir turumuz başlıyor. Turumuz esnasında Parlamento Binası, Opera Binası, Özgürlük Meydanı, Bale Binası Altın Kapı, Ayasofya Meydanı, Mihaylovski Meydanı ve kilisesi görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize gidiş ve serbest zaman. Geceleme otelde.

2. Gün: 06 Haziran 2019 Perşembe // Kiev
Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Pechersk Lavra Manastırı ve Mikro Minyatür Müzesi turuna katılabilirler. İlk olarak gezeceğimiz yer diğer bir adıyla Mağaralar Manastırı olarak bilinen Pechersk Lavra Manastırı. UNESCO Dünya Mirasları Listesi'nde yer alan bu manastır yaklaşık 28 hektarlık bir alan üzerine kurulmuş olup 6 tanesi yerin altında, 12 tanesi yerin üzerinde olmak üzere 18 adet kiliseye sahiptir. Ortodoksların kutsal yeri sayıldığı için yılda yaklaşık 45 milyon turist burayı ziyaret etmektedir. Ayrıca bu alanın içerisinde sizi şaşkınlık içerisinde bırakacak çoğu Guiness Rekorlar Kitabı'na girmiş eserleriyle Mikro Minyatür Müzesi bulunmaktadır. Bu müzeyi de gezdikten sonra otelimize dönüyor ve serbest zaman veriyoruz. Geceleme otelde.

3. Gün: 07 Haziran 2019 Cuma // Kiev 
Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak 2.Dünya Savaşı Müzesi ve Anavatan Heykeli turuna katılabilirler. Bu müze ikinci dünya savaşı zaferi anasına yapılmış olan bir komplekstir. 2 kısımdan oluşan oluşmakta olan bu kompleksin açık hava kısmında ölümsüz ateş, savaş sırasında kullanılan silahlar ve zafer gününde tören yürüyüşünün yapıldığı toplu, bataryalı yürüyüş yolu bulunmaktadır. 2. kısım yani kapalı kısımda ise 2. Dünya Savaşı'na ait belgeler, resimler ve katliamlarda kullanılan aletler bulunmaktadır. (Giyotin makinası, insandan yapılmış sabun, insandan yapılmış eldiven vb.) Turumuzun ardından otelimize dönüş. Akşam rehberimizin tavsiye edeceği yerlerde yeni yılınızı eğlenceli bir şekilde geçirebilirsiniz. Geceleme otelde.

4. Gün: 08 Haziran 2019 Cumartesi // Kiev - İstanbul 
Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest. Daha sonra rehberin belirleyeceği saatte havalimanına transfer. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK 460 sefer sayılı uçuşu ile saat 21.20’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 23.30’da varış ve turumuzun sonu.