Lviv Turu THY ile 3 Gece / 4 Gün

  • 6 Haziran 2019 Perşembe - 9 Haziran 2019 Pazar Tarihleri arası

Yolcu Sayısı Seçiniz

Toplam Tutar
3.145,30 ₺

Özet

Lviv Turu
Ramazan Bayramı Özel
Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile
06 Haziran 2019 
3 Gece / 4 Gün

Çipli Kimlikler ile Vizesiz Seyahat!

 

Tur Programı

1. Gün: 06 Haziran 2019 Perşembe // İstanbul - Lviv
İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde uçuştan 3 saat önce gerçekleştireceğiniz check-in ve pasaport işlemleri sonrasında, uçuştan 1 saat önce uçağın biniş kapısı önünde buluşuyoruz. Türk Hava Yolları’nın TK 441 sefer sayılı uçuşu ile saat 08.05’te Lviv’e hareket ediyoruz. Yerel saat ile 10.00’da Lviv’e varışımızın ardından şehir turumuzu gerçekleştirmek üzere havalimanından ayrılıyoruz. II. Dünya Savaşı‘nda zarar görmemiş ender şehirlerden biri olan Lviv, trafiğe kapalı meydan ve caddeleri ile UNESCO listesindeki şehirlerden biridir. Antik kentin kalbi Rynok Meydanı, Town Hall, Latin Gotik Katedrali, Barok Katedraller, Ünlü Golden Rose Sinagogu ve şehir surları panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrasında otelimize transfer. 

2. Gün: 07 Haziran 2019 Cuma // Lviv
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz bu serbest zaman dahilinde ekstra düzenlenecek olan Eczacılık Müzesi & Çikolata Fabrikası & Ermeni Kilisesi & Arsenal Turu programımıza katılabilirler. Bu turumuzun ardından ise arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak Bira Fabrikası ve Lychakiv Mezarlığı Turu düzenliyoruz. Tur sonrasında otelimize transfer. 

3. Gün: 08 Haziran 2019 Cumartesi // Lviv
Sabah kahvaltısı ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Şatolar Turu programımıza katılabilirler. Lviv‘e 1 saat mesafede bulunan ve orijinal halleri XVIII ve XIX yüzyıldan günümüze kadar korunmuş olan şatoda, şövalye dönemine unutulmaz bir tarih yolculuğuna çıkacağız. Turumuz sonrasında Lviv ‘deki otelimize transfer. 

4. Gün: 09 Haziran 2019 Pazar // Lviv - İstanbul
Sabah kahvaltısı ve odaların boşaltılması ardından otelden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyor ve İstanbul’a dönüş uçuşumuz için Lviv Havalimanına doğru yola çıkıyoruz. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerimizin ardından Türk Hava Yollarının TK 442 sefer sayılı uçuşu ile 10.55’te İstanbul'a hareket ediyoruz. TSİ 13.00'de İstanbul Havalimanına varış ve turumuzun sonu.