Paris Turu Atlas Global HY ile 3 Gece / 4 Gün

  • 29 Aralık 2019 Pazar - 1 Ocak 2020 Çarşamba Tarihleri arası

Yolcu Sayısı Seçiniz

Toplam Tutar
3.281,77 ₺

Özet

Paris Turu
Yılbaşı Özel!
Atlas Global Hava Yolları Tarifeli Seferi ile
29 Aralık 2019 Hareket
3 Gece / 4 Gün

Tur Programı

1. Gün: 29 Aralık 2019 Pazar // İstanbul - Paris
İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde uçuşunuzdan 3 saat öncesinden itibaren gerçekleştireceğiniz bagaj teslim, check-in ve pasaport kontrol işlemlerinin ardından Atlas Global Hava Yolları KK 2173 sefer sayılı uçuş ile saat 11.50’de Paris'e hareket. Yerel saat ile 13.40’da Paris Charles De Gaule Havalimanına varış. Alanda bizi bekleyen özel otobüsümüz ile panoramik Paris şehir turumuzu gerçekleştirmek üzere hareket ediyoruz. Paris şehir turumuzda, şehrin görkemli meydanlarından, Opéra Binası, Vendome Meydanı, 365 sokak lambasıyla süslenmiş Concorde Meydanı, Champs Elysées Caddesi ile Eiffel Kulesi’nin zarafet içindeki şıklığına birlikte tanık olacağız. Şehir turu sonrasında otelimize transfer. 

2. Gün: 30 Aralık 2019 Pazartesi // Paris
Kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Paris Fenomenleri (Eiffel Kulesi & Seine Nehri Tekne Gezisi & Montmartre & Sacré-Coeur) turumuza katılabilirler. Paris Fenomenleri turumuzda ilk olarak Paris’in hatta Fransa‘nın sembolü olan Eiffel Kulesi ile başlıyoruz. 1889 Paris III. Evrensel Sergisi için Gustave Eiffel tarafından inşa edilen çelik ve demir karışımı bu eser kule, 1889 yılındaki Evrensel Sergisi esnası ve sonrasında turistler tarafından büyük ilgi görünce yıkılmasından vazgeçilmiş ve günümüze kadar ayakta kalmıştır. 3 bölümden (kat) oluşan ve her bölümüne asansör ile çıkılan kulenin 2. katına çıkarak Paris’in eşsiz manzarasının tadını çıkartacak ve birbirinden güzel fotoğraflar çekeceğiz. Eiffel turumuz sonrasında Seine Nehri (Sen) tekne turu düzenliyoruz. Dünya üzerinde en çok bilinen nehirlerden olan 776 km. uzunluğundaki Seine Nehri şehri ikiye bölmektedir. Nehir üzerinde usul usul ilerleyen uzun teknelerle gerçekleştireceğimiz gezi esnasında Paris‘in birçok ünlü binasını ve nehir üzerindeki 37 köprüyü eşsiz bir açıdan görüyor olacağız. Seine Nehri gezimiz sonrasındaki şehrin en ilgi çeken merkezlerinden biri olan hareketli Pigalle semtinden geçerek, günümüzde halen bohem yaşamın devam ettiği, sokak ressamları ve karikatüristleri ve birçok ünlü ressamın çalışmalarını yapmış olması sayesinde "Ressamlar Tepesi" adıyla bilinen ve Paris'in en yüksek noktasını oluşturan Montmartre Tepesi'ne gideceğiz. 130 metrelik bu tepenin üstünde yükselen Sacré-Coeur Bazilikası‘nı (Adaklar Kilisesi) gezdikten sonra ressamlar meydanında portrenizi yaptırmak için serbest zamanımız olacaktır. Turumuzda son olarak 1959 yılından bu yana parfümleriyle Paris modasının uluslararası merkezi olan BENLUX mağazasını ziyaret ediyor olacağız. Tur sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz, ekstra olarak düzenlenecek olan Paris Gece Turu programımıza katılabilirler. Gece turumuzda Paris'i, akşam ışıkları altında keşfedecek ve sokaklarında romantik bir gezi gerçekleştireceğiz. Gece turu sonrası otelimize transfer.

3. Gün: 31 Aralık 2019 Salı // Paris
Kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Paris Kombi (Lüksemburg Bahçeleri & St.Michel & St.Germain) Turu'na katılabilirler. Turumuzda ilk durağımız 25 hektarlık alanı ile Paris'in en ünlü yeşil alanlarından biri olan Lüksemburg Bahçeleri olacaktır. Tam ortasında sekizgen bir göl bulunan ve Parislilerin en sevdiği gezi noktalarından biri olan Lüksemburg Bahçeleri'nde heykeller ile çevrelenmiş yürüyüş yollarında gerçekleştireceğimiz gezi esnasında Lüksemburg Sarayını ve Medici Çeşmesini panoramik olarak görüyor olacağız. Lüksemburg Bahçeleri turu sonrasında sırasıyla St.Michel ve St.Germain'de gerçekleştireceğimiz kısa bir yürüyüş gezisi ardından turumuzu tamamlıyor ve otelimize dönüyoruz. Akşam saatlerinde şehir merkezinde yılbaşı gala programı için rehberiniz ile iletişime geçebilirsiniz Mutlu Yıllar Dileriz! 

4. Gün: 01 Ocak 2020 Çarşamba // Paris - İstanbul 
Kahvaltının ardından otelden çıkış işlemleri sonrasında serbest zaman. Rehberimizin belirleyeceği saatte havalimanına transfer. Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından Atlas Global Hava Yollarının KK 2174 sefer sayılı uçuşu ile 15.25’te İstanbul’a hareket ediyoruz. Yerel saat ile 21.00’de İstanbul Havalimanına varış ve turumuzun sonu.