Phuket Turu (4*) THY ile 5 Gece / 7 Gün

  • 15 Temmuz 2019 Pazartesi - 21 Temmuz 2019 Pazar Tarihleri arası

Yolcu Sayısı Seçiniz

Toplam Tutar
5.036,26 ₺

Özet

Phuket Turu 
Türk Hava Yolları ile 
15 - 21 Temmuz 2019
5 Gece / 7 Gün

Tur Programı

1. Gün: 15 Temmuz 2019 Pazartesi // İstanbul - Phuket
İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Türk Hava Yolları kontuarı önünde 17.30’da buluşma. Bagaj ve pasaport işlemlerimizi takiben Türk Hava Yolları'nın TK 172 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile saat 20.00'da aktarmasız, direkt olarak Phuket'e hareket. Türk Hava Yolları'nın konforu ve eşsiz ikramları ile geceleme uçakta.
    
2. Gün: 16 Temmuz 2019 Salı // Phuket

Sabah yerel saat ile 09.50'de Phuket Havalimanı'na varış ve otelimize transfer. Tüm gün serbest zaman. Akşam dileyen misafirlerimiz açık büfe olarak sunulacak akşam yemekli Fantasea Show turumuza katılabilirler. Phuket'in en meşhur kabare gösterisine hazır olun! Şov öncesi akşam yemeğimizi açık büfe olarak aldıktan sonra gösterinin yapıldığı tiyatro kısmına geçiyoruz. Las Vegas stili bu muhteşem gösteride; 4 boyutlu efektler, havada bale yapan dansçılar, akrobasi, özel efektler, 30 fil ile yapılan görkemli gösterisi ve Thai kültürünün masalsı bir dilde ışık ve sahne dekorlarıyla anlatımını büyülü bir atmosferde izliyoruz. Her yaştan ve kültürden ziyaretçilerini büyüleyen bu gösteride çok güzel bir gece geçireceğinizden eminiz. Turun ardından geceleme otelimizde.

3. Gün: 17 Temmuz 2019 Çarşamba // Phuket
Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak 07.30 hareket ile yapılacak öğle yemekli James Bond Adası ve Kano gezintileri turuna katılabilirler. Otantik tekneler ile James Bond Adası'na yapacağımız yolculuğumuz esnasında dünyanın en güzel jeolojik yapılarından olan kaya adacıklarını görme fırsatına sahip olacağız. Adaya varışımızı takiben "James Bond" filminin çevrildiği yerleri görme ve alışveriş yapma imkanını da bulacağız. Dönüş esnasında deniz ürünleri restaurantında öğle yemeği yiyeceğiz. Turun ardından geceleme otelimizde.

4. Gün: 18 Temmuz 2019 Perşembe // Phuket
Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz icin ekstra fil safarisi turu. Hayatınızda kaç kere fil üstünde safariye çıkabilirsiniz? İşte ayağınıza gelen fırsat. Fillerle ilgili bilgi alımından sonra orman içinde fillerle safari. Turun ardından geceleme otelinizde.

5. Gün: 19 Temmuz 2019 Cuma // Phuket
Sabah kahvaltısından sonra dileyen misafirlerimiz için ekstra 07.30 hareket ile tam günlük öğle yemekli (VIP) Phi Phi Adası Turu yapılacaktır. Tayland’ın belki de en egzotik adasına özel sürat teknesi ile tam günlük bir gezi düzenliyoruz. Sürat teknelerimizle Phuket’in yakınındaki iki cennet mercan adasından ilki Phi Phi Don’a hızlı bir şekilde ulaşıyoruz. Maymun Plajı'nda Makak maymunlarını görüyor ve binlerce renkli balık ile yüzme ve şnorkel imkanı buluyoruz. Palmiye ağaçları ile bezenmiş kumsalı ve tertemiz turkuaz rengi deniziyle Hollywood yıldızı Leonardo Di Caprio’nun "The Beach" filminin bazı bölümlerinin çekildiği Maya Bay’de denize girmek ve güneşlenmek için vaktimiz de var. Daha sonra Viking Mağarası’nı ziyaret ediyor, öğle yemeğimizi Phi Phi Adası’nda alıyoruz. Turun ardından geceleme otelinizde.

6. Gün: 20 Temmuz 2019 Cumartesi // Phuket
Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Geceleme otelinizde.

7. Gün: 21 Temmuz 2019 Pazar // Phuket - İstanbul
Sabah saatlerinde odaların boşaltılması ve otelden çıkış işlemleri sonrası rehberimizin belirleyeceği saatte özel araçlarımız ile Phuket Havalimanı'na transfer. Pasaport ve bagaj işlemlerimizin ardından Türk Hava Yolları'nın TK 173 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile saat 11.20'de aktarmasız, direkt olarak İstanbul’a hareket. Varış saatimiz 17.45 ve turumuzun sonu. Bir sonraki turumuzda tekrar görüşmek dileğiyle...