Venedik Turu THY ile 3 Gece / 4 Gün

  • 30 Mayıs 2019 Perşembe - 2 Haziran 2019 Pazar Tarihleri arası

Yolcu Sayısı Seçiniz

Toplam Tutar
2.618,44 ₺

Özet

Venedik Turu 
Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile
30 Mayıs – 02 Haziran 2019
3 Gece / 4 Gün

Tur Programı

1. Gün: 30 Mayıs 2019 Perşembe // İstanbul - Venedik
İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Türk Hava Yolları kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 09.00’da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK 1871 sayılı tarifeli seferi ile saat 11.55’te Venedik’e uçuş. Yerel saat ile 13.25’te varış. Varışımızı takiben havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile panoramik şehir turu için Tronchetto Meydanı'na hareket. Tronchetto Meydanı'na varışın ardından kısa vapur yolculuğu ile San Marco Meydanı’na varış ve panoramik şehir turu. Şehir turumuzda ünlü San Marco Meydanı ve Kilisesi, mahkumların ceza evine girmeden önce son bir kez Venedik’e baktığı Son Nefes Köprüsü, Büyük Kanal ve üzerinde bulunan Rialto Köprüsü, Dükler Sarayı, Çan ve Saat Kulesi ve Giorgio Maggiore Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Venedik'in sembolü olan Gondol turu. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelimizde. 

2. Gün: 31 Mayıs 2019 Cuma // Venedik
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyecek olduğu Verona-Garda Gölü turuna katılabilirler. Turumuzda tarihteki en büyük aşk hikayesine konu olmuş Romeo & Juliet’in evi, Verona Arenası, değişik mimarisiyle Scaligero Köprüsü ve Verona Katedrali görülecek yerler arasındadır. Verona turumuzun ardından Kuzey İtalya’nın en güzel göllerinden birisi olan Garda Gölü’nü ziyaret edeceğiz. Turumuz sonrası Venedik’e hareket. Geceleme otelimizde.

3. Gün: 01 Haziran 2019 Cumartesi // Venedik
Sabah kahvaltısının serbest zaman.  Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Bled - Ljubljana turuna katılma imkanı. Turumuzda göreceğimiz yerler arasında Ljubljana Nehri, Parlamento binası, Ljubljana Üniversitesi, Eski Meydan ve St. Nicholas Katedralini gördükten sonra Bohinj buzulunun etkisiyle oluşan Bled Gölü, 2 km uzunluğunda ve 1.3 km genişliğindedir. Göl etrafındaki tepelerin sudaki yansımalarını, geleneksel tekneleri, üzerinde kilise bulunan muhteşem adasını göl kenarındaki kuğularını fotoğraflamaya doyamayacaksınız. Göl çevresinde yürüyüş yaparak veya bisiklet kiralayarak keyifli zaman geçirebilirsiniz. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

4. Gün: 02 Haziran 2019 Pazar // Venedik - İstanbul 
Sabah kahvaltısının ardından uçak saatine bağlı olarak Venedik Havalimanı’na transfer. Bagaj ve check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından Türk Hava Yolları’nın TK 1872 sayılı tarifeli seferi ile saat 14.15'te İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 17.40'ta İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.