Kampanyalar

Kıbrıs'ta yaz fırsatlarını kaçırmayın

Kıbrıs'ta yaz fırsatlarını kaçırmayın
Kıbrıs tatilinde %35'e varan yaz fırsatlarını kaçırmayın. Kıbrıs’ın eşsiz atmosferi, kaliteli ve muhteşem otelleri ile de birleşince mutlaka gidilmesi, görülmesi ve tatil yapılması gereken yerlerden biri haline gelmiştir. Kıbrıs otelleri gerek konumu gerek de hizmet kalitesi itibariyle sizi evinizdeymiş gibi hissettirecektir.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kampanya için son:

43 GÜN
17 SAAT
50 DAKİKA

Kampanya Detayları

 • Kıbrıs'ta Türk esintileri, tarihi dokusu, doğası, denizi ve Kıbrıs otelleri ile mutlaka tercih edilmesi gereken bir adadır. Erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak bu zenginliği yaşamanızı kesinlikle tavsiye ederiz.

  Girne’de Bellapais Manastırı, Girne Kalesi, Boğaz Şehitliği, Mavi Köşk, Mucize Türk Tankı. Magosa’da Salamis Harabeleri ve Plajı, Lala Mustafa Paşa Camii. Lefkoşa’da Barbarlık Müzesi, Derviş Paşa Konağı, Tarihi Büyük Han, Selimiye Camii, Girne Kapısı ve Lefkoşa Surları görmeniz gereken yerler arasında yer almalıdır.

   
   
   
   
   
   
   
   
   

Katılım Koşulları

 • Kıbrıs yaz fırsatlarını kaçırmayın;
  01 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 tarihleri arasında, sayfada yer alan tesislerde yapılacak konaklamalar için yerinizi ayırın. 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

Diğer Kampanyalar

Biletini yazın al, kışa avantajlı başla!

Yolcularına, dört mevsim boyunca uygun fiyatlarla uçma imkânı sunan AnadoluJet, kış fırsatlarını yazdan getiriyor! 17-20 Temmuz 2018 tarihleri arasında biletinizi satın alın, yurtiçinde her şey dâhil 49.99 TL’den, Kıbrıs uçuşlarında ise 129.99 TL’den başlayan fiyatlarla uçma ayrıcalığını kaçırmayın.

Detay

Yurt Dışı Uçak Biletinde 100 TL indirim

Fulltrip web sitesinde geçerli yurt dışı uçak biletinde 100 TL indirim ayrıcalığınızdan yararlanmak için Turkcell Platinum uygulamasından şifrenizi alabilirsiniz.

Detay

BiP coşkusu, Fulltrip’le devam ediyor!

Fulltrip web sitesinde geçerli yurt dışı uçak biletinde 100 TL indirim ayrıcalığınızdan yararlanmak için Turkcell Platinum uygulamasından şifrenizi alabilirsiniz.

Detay

Bonus'a Turizmde +3 TAKSİT!

Kampanya 300 TL ve üzeri 2 - 9 arası taksitli işlemlerde geçerlidir.

Detay

Tatil Otellerinde Yaz Fırsatları devam ediyor

Yurt içi tatil otellerinde yaz fırsatları devam ediyor. %35'e varan indirimli oteller sizleri bekliyor. Şimdi alın kazançlı çıkın.

Detay

Fulltrip ile tatile avantajlı ÇIK!

Fulltrip’ten yapılan yurt dışı ve yurt içi uçak bileti, otel, paket tur satın almalarında ve araç kiralamalarında lifebox’tan 25 GB Saklama alanı, yurt dışı uçak bileti, otel, paket tur satın almalarında ve araç kiralamalarında  yurtdışında geçerli BiP’ten 1 GB faydası kazanılır.

Detay

Kıbrıs'ta yaz fırsatlarını kaçırmayın

Kıbrıs tatilinde %35'e varan yaz fırsatlarını kaçırmayın. Kıbrıs’ın eşsiz atmosferi, kaliteli ve muhteşem otelleri ile de birleşince mutlaka gidilmesi, görülmesi ve tatil yapılması gereken yerlerden biri haline gelmiştir. Kıbrıs otelleri gerek konumu gerek de hizmet kalitesi itibariyle sizi evinizdeymiş gibi hissettirecektir.

Detay