Kampanyalar

Türk Hava Yolları ile Ramazan kampanyası

Türk Hava Yolları ile Ramazan kampanyası
Cazip fırsatlardan yararlanmak için Türk Hava Yolları ile Türkiye’nin dört bir yanını keşfedin. Biletinizi şimdi alın, her şey dahil tek yön 69,99 TL ’den (Artvin-Hopa,Lefkoşa ve AnadoluJet codeshare seferleri hariç) başlayan fiyatlarla  uçun.
 

Kampanya için son:

39 GÜN
11 SAAT
20 DAKİKA

Kampanya Detayları

 • Biletleme Tarihleri : 12 Nisan – 31 Mayıs 2018
  Uçuş Tarihleri : 16 Mayıs – 12 Haziran 2018
   

Katılım Koşulları

  • Kampanya uçak biletlerine vergiler dahil ve hizmet bedeli hariçtir.
  • Türk Hava Yolları iç hat uçuşlarında iç hat erken rezervasyonu 69,99 TL Tek yön direkt seferlerde uygulanan, tüm vergi ve harçlar dahil ücreti ile satışa sunulacaktır. 
  • Kampanya THY iç hat direkt uçuşlarında geçerlidir. Ercan, Hopa hatları ile Anadolu Jet ya da THY’nin ortak uçuş anlaşması yaptığı diğer havayolları uçuşları dahil değildir.
  • Rezervasyon ve biletleme aynı anda yapılır.
  • Seyahat değişikliğine ve iadeye izin vermez.
  • Diğer kampanyalar ve indirimler ile birleştirilmez.
  • Sınırlı sayıda koltuk için geçerlidir.
  • Türk Hava Yolları kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Diğer Kampanyalar

Gemi Turlarında 500 € indirim

Akdeniz ve Fiyortlar Gemi Turlarında kabin başı 500 €'ya varan indirim fırsatını kaçırmayın.

Detay

Kıbrıs ücretsiz uçak ve transfer kampanyası

Kıbrıs'a ücretsiz Uçak ve Transfer fırsatını kaçırmayın.Kıbrıs’ın eşsiz atmosferi, kaliteli ve muhteşem otelleri ile de birleşince mutlaka gidilmesi, görülmesi ve tatil yapılması gereken yerlerden biri haline gelmiştir. Kıbrıs otelleri gerek konumu gerek de hizmet kalitesi itibariyle sizi evinizdeymiş gibi hissettirecektir.

Detay

Yurt Dışı Uçak Biletinde 100 TL indirim

Fulltrip web sitesinde geçerli yurt dışı uçak biletinde 100 TL indirim ayrıcalığınızdan yararlanmak için Turkcell Platinum uygulamasından şifrenizi alabilirsiniz.

Detay

BiP coşkusu, Fulltrip’le devam ediyor

BiP’e özel indirimlerle tatile çıkamayanlar tatile çıkıyor. BiP’liler Yurtiçi 10TL, Yurtdışı 30TL, tüm Otel-Araç ve Paket tur alımlarında %5 indirim kazanıyor!

Detay

Erken Rezervasyon devam ediyor

Yurt içi tatil otellerinde erken rezervasyon dönemi başladı. %40'a varan indirimli oteller sizleri bekliyor. Şimdi alın kazançlı çıkın.

Detay

Fulltrip ile tatile avantajlı ÇIK!

Fulltrip’ten yapılan yurt dışı ve yurt içi uçak bileti, otel, paket tur satın almalarında ve araç kiralamalarında lifebox’tan 25 GB Saklama alanı, yurt dışı uçak bileti, otel, paket tur satın almalarında ve araç kiralamalarında  yurtdışında geçerli BiP’ten 1 GB faydası kazanılır.

Detay

Türk Hava Yolları ile Ramazan kampanyası

Cazip fırsatlardan yararlanmak için Türk Hava Yolları ile Türkiye’nin dört bir yanını keşfedin. Biletinizi şimdi alın, her şey dahil tek yön 69,99 TL ’den (Artvin-Hopa,Lefkoşa ve AnadoluJet codeshare seferleri hariç) başlayan fiyatlarla  uçun.

Detay

Bonus'a Turizmde +3 TAKSİT!

Kampanya 300 TL ve üzeri 2 - 9 arası taksitli işlemlerde geçerlidir.

Detay