Sonbahar Seyahat Önerileri

Sonbaharın keyfini çıkarabileceğiniz en güzel rotalar
-
1

Kapadokya

Nevşehir

Pembe, boz ve sarı pastel tonlardaki milyonlarca yıllık kaya oluşumlarının süslediği uçsuz bucaksız topraklarda doğanın mucizelerine hayran kalacaksınız.

Keşfet
2

Eskişehir

Modern Şehir

Kültürel zenginlikleri, sanatsal yapıları, yemyeşil modern parkları ve iki üniversitesiyle, genç nüfusun canlılığının sokaklara yansıdığı Türkiye’nin en güzel kentlerinden biridir Eskişehir.

Keşfet
3

Gaziantep

GAP

Tarihi yapıları, müzeleri, antik kentleri ve UNESCO Yaratıcı Şehirler Ağı'na da dahil olmuş mutfağıyla, birçok ziyaretçisini kendisine hayran bırakıyor Gaziantep.

Keşfet
4

Adana

Çukurova

Zengin mutfağıyla gastronomi turizminin önemli şehirlerinden bir olsa da, tarihi, kültürel ve doğal güzellikleriyle de görülmesi gereken şehir Adana.

Keşfet
5

Pamukkale

Denizli

Bembeyaz doğa harikası travertenleri ile UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne de girmeyi başaran Pamukkale, Hierapolis Antik Kenti, antik havuzu, antik tiyatrosu ve arkeoloji müzesi ile her yıl 2 milyona yakın ziyaretçisini ağırlıyor.

Keşfet
6

Mardin

Medeniyetler Şehri

Birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan Mardin, tarihi ve kültürel zenginlikleriyle , taş evleriyle, dar sokakları, her dil ve dinden insanıyla ziyaretçilerini büyülüyor.

Keşfet
7

Rize - Hopa, Artvin - Batum

Karadeniz

Yemyeşil yaylaları, tertemiz havası ve doğasıyla Rize, eşsiz doğa güzellikleriyle Hopa – Artin, mimarisi ve huzurlu atmosferiyle tatil şehri Batum. Kadeniz’in kendisine hayran bırakan güzellikteki şehirlerini Karadeniz Turu ile keşfedebilirsiniz.

Keşfet
8

Fethiye - Ölüdeniz - Kaş

Muğla - Antalya

Denizi, kumsalı ve doğasıyla Fethiye, mavi ve yeşilin muhteşem tonları ile dünyaca ünlü Ölüdeniz,  tarihi güzellikleri, eşsiz doğası ve koylarıyla Kaş, Türkiye’nin cennet köşeleri…

Keşfet
9

Doğubeyazıt

Ağrı

Ağrı Dağı’nın eteklerinde, doğal, kültürel ve tarihi zenginlikleriyle, Türkiye’nin doğuya açılan kapısı Doğubeyazıt, birçok medeniyetin izlerini taşımaktadır. Özellikle Osmanlı'nın Anadolu'daki en önemli eserlerinden ve Doğu Anadolu Bölgesi'nin en görkemli yapılarından biri olan İshak Paşa Sarayı, kartal yuvası görünümü, mimarisi ve tarihi özelliğiyle bölgenin en önemli yapılarındandır.

Keşfet
10

Ağva

Şile

Göksu ve Yeşilçay nehirlerinin çevrelediği, şehir hayatından uzak, yeşille ve doğayla baş başa kalabileceğiniz ya da masmavi denizin keyfini çıkarabileceğiniz gizli cennetlerden biridir Ağva... 

Keşfet