Yardım Merkezi

Sıkça Sorulan Sorular

Yardım

Web sitemizden turunuzu satın aldıktan sonra sormak istediğiniz tüm sorularınız için Seyahat Hattımızdan yardım alabilirsiniz. Turunuzla ilgili buluşma ve rehber bilgileri, otel detaylarınız, uçak biletleriniz vb bilgiler turunuzun başlamasına 2 gün kala tarafınıza mail ve telefon yolu ile bildirilmektedir.

Fulltrip.com, seyahatinizi tek tıkla baştan uça planlayabileceğiniz dijital seyahat platformudur.

Erken Rezervasyon kampanyasından faydalanarak yapılan rezervasyon işlemleri standart sözleşme koşullarına göre iptal edilemez. İptal Güvence Paketi ile bu durum ortadan kaldırılarak misafirlerimize, otel girişine 72 saat kalana kadar koşulsuz iptal ve değişiklik yapma hakkı tanınmaktadır.

Sezon öncesi dönemde taban fiyatları kullanılmakta ve bu fiyatın üzerinden %50'ye varan indirimlerle müşterilere sunulmaktadır. Bu sayede müşteriler otellerin kapasitesi dolmadan bir çok alternatife ulaşabilmekte, hem uygun fiyatlardan hem de uzun vadede ödeme avantajından faydalanabilmektedir.

Ekonomik grup araçlar için 21 yaş (Renault Clio, VW Polo, Nissan Micra vb.)

Orta grup araçlar için 25 yaş (Renault Megane, Opel Astra, VW Golf, MB A180 vb.)

Orta-üst grup araçlar için 27 yaş (Skoda Superb, VW Passat vb.)

Üst grup araçlar için 30 yaş ve üzerinde olmak (MB C Class, BMW 3 Series vb.)

Lüks grup araçlar için 30 yaş ve üzerinde olmak. (MB E Class, MB GLE, GLC vb.)

Hayır, Fulltrip.com’dan seyahat organize etmek için herhangi bir üyelik şartı bulunmuyor. Eğer üye olarak giriş yaparsanız daha kolay, avantajlı ve kişisel bir deneyimle satın alma yapabilirsiniz.