BUDAPEŞTE ROTASI Budapeşte 4 Gün/3 Gece

BUDAPEŞTE ROTASI Budapeşte 4 Gün/3 Gece

8 Ağustos 2024 Perşembe - 11 Ağustos 2024 Pazar tarihleri arasında olmalıdır
Tur Programı
Özet

*Sigorta Dahil

*3 & 4 Yıldız Oteller

*Türkçe Rehberli

Tur Programı

1. Gün 
İstanbul – Budapeşte 

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde buluşmanın ardından Türk Havayolları’nın TK1035 tarifeli seferi ile saat Budapeşte’ye hareket ediyoruz. Yerel saat ile Budapeşte’ye varıyoruz. Varışımızı takiben Budapeşte şehir turumuz başlıyor. Yapılacak olan şehir turumuzda Erszebet Köprüsü, Gellert Tepesi, Balıkçılar Kulesi, St. Mathias Katedrali, Zincirli köprü, Parlamento Binası, Kahramanlar Meydanı görülecek yerler arasındadır. Dileyen misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği, Avrupa’nın incisi Budapeşte’yi nehirden izleme ve binaların tarihini dinlerken içeceklerini yudumlama fırsatı bulacakları 1 içecek dahil Tuna Nehri turuna katılabilirler ( 35 Euro). Radyo sanatçılarının sesinden muhteşem tarih yorumları ile Türkçe anlatımların yapıldığı turumuzu kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Geceleme Budapeşte’de ki otelimizde. Sabah Kahvaltısı : - Öğle Yemeği : Verilecek serbest zaman da ekstra olarak alınacaktır. Akşam Yemeği : Ekstra olarak alınacaktır. Para Birimleri : Macaristan – Forint / Euro kullanılmaktadır. 

2. Gün 
Budapeşte 

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği Estergon & Visegrad & Szentendre öğle yemekli turuna katılabilirler (75 Euro). Bu turumuzda Türk tarihinde önemli stratejik öneme sahip olan Estergon Kalesi ve Macar Katolik Kilisesi’nin merkezi olan Estergon Bazilikası’nı geziyoruz. Estergon sonrası Visegrad kasabasin’da Rönesans atmosferini yansıtan bir mekanda öğle yemeğini alıyoruz. Yemek sonrası Szentendere Artistler Köyü’ne gidiyoruz. Macaristan’ın tüm hediyelik eşyalarını uygun fiyatlarla alma imkanına sahip olacağınız serbest zaman sonrasında Budapeşte’ye doğru yola çıkıyoruz. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği Çigan Gecesi yemekli, içkili, müzikli eğlenceli turumuza katılabilirler (60 Euro). Bu turumuzda gideceğimiz şarap mahzeninde hem yerel şarapların ve yemeklerin hem de Macar dansı ve müziğinin keyfini çıkaracaksınız. Sizlerde şovun bir parçası olabilirsiniz. Geceleme otelimizde. Sabah Kahvaltısı : Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır. Öğle Yemeği : Ekstra olarak düzenlenecek Estergon & Visegrad & Szentendre turunda alınacaktır. Akşam Yemeği : Ekstra olarak düzenlenecek Çigan Gecesi turunda alınacaktır. Para Birimleri : Macaristan – Forint / Euro kullanılmaktadır. 

3. Gün 
Budapeşte 

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından düzenlenecek ekstra Viyana ve Pandorf outlet turuna katılabilirler(125 Euro). Viyana'ya varışımızı takiben gerçekleştirilecek panoramik şehir turu esnasında esnasında Opera Binası, Sanat Tarihi Müzesi, Belediye Binası, Parlemento Binası, Üniversite, Votiv Kilisesi, Maria Teresa Meydanı, Hofburg Sarayı görülecek yerler arasındadır. Gecelememiz Budapeşte’deki otelimizde. 

4. Gün 
Budapeşte – İstanbul 

Sabah otelde alınacak kahvaltısının ardından serbest zaman. Rehberimizin belirleyeceği saatte buluşma ve havalimanına transfer. Bilet, bagaj ve uçuş işlemlerinin ardından Türk Havayolları’nın TK1034 sefer sayılı uçuşu ile İstanbul`a hareket. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından İstanbul`a varış ve turumuzun sonu. 

Ücrete Dahil Hizmetler
Paket Tura Dahil Olan ve Olmayan Hizmetler

Paket Fiyata Dahil Hizmetler: 

 • Türk Havayolları İle İstanbul (İST) – Budapeşte (BUD) - İstanbul (İST) dönüş ekonomi sınıf uçak bileti 

 • Seçilen otelde Budapeşte’de 3 gece oda kahvaltı konaklama 

 • Havalimanı vergileri ve servisleri bedeli 

 • Budapeşte panoramik şehir turu 

 • Alan-Otel-Alan transferleri ve şehirlerarası otobüs transferler 

 • Profesyonel rehberlik hizmetleri 

 • Seyahat sağlık sigortası 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

 • Vize ücreti ve servis bedeli
 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli
 • Tüm kişisel harcamalar
 • Rehber tarafından organize edilen ekstra turlar
 • Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar
 • Öğle yemekleri
 • Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri
 • Şoför Bahşişi
Ekstra Geziler

Ekstra Geziler

1 içecek dahil Tuna Nehri turu (35 Euro) 

Estergon & Visegrad & Szentendre öğle yemekli tur (75 Euro) 

Çigan Gecesi yemekli, içkili, müzikli eğlenceli tur (60 Euro) 

Viyana ve Pandorf outlet turu (125 Euro) 

Ulaşım ve Otel Bilgileri
Uçuş Bilgileri

8 Ağustos 2024 
Uçuş No: TK1035
Istanbul - Budapeşte 07:15 - 08:15

11 Ağustos 2024 
Uçuş No: TK1034
Budapeşte - İstanbul 14:00 - 17:10

Konaklama - Bilgileri

3 & 4 Yıldız Oteller

Misafirler
Toplam Tutar
46.784,85 ₺