PATTAYA & PHUKET & BANGKOK TURU TAYLAND’IN İNCİSİ ROTALAR Pattaya - Bangkok - Phuket
PATTAYA & PHUKET & BANGKOK TURU TAYLAND’IN İNCİSİ ROTALAR Pattaya - Bangkok - Phuket
PATTAYA & PHUKET & BANGKOK TURU TAYLAND’IN İNCİSİ ROTALAR Pattaya - Bangkok - Phuket

PATTAYA & PHUKET & BANGKOK TURU TAYLAND’IN İNCİSİ ROTALAR Pattaya - Bangkok - Phuket

1 Haziran 2024 Cumartesi - 9 Haziran 2024 Pazar tarihleri arasında olmalıdır
Tur Programı
Özet
PATTAYA & PHUKET & BANGKOK TURU TAYLAND’IN İNCİSİ ROTALAR
 "1 - 9 Haziran 2024" Pattaya - Bangkok - Phuket
Sigorta Dahil!
VİZESİZ!
Tur Programı

1. Gün 

İstanbul - Bangkok 

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla buluşmamız ile programımız başlıyor. Ardından Türk Havayollarına ait tarifeli sefer ile Bangkok’a hareket ediyoruz. Yeni günü uçakta karşılıyoruz. 

 

2. Gün 

Bangkok - Pattaya 

Yaklaşık on saatlik bir uçuşun ardından Bangkok’a varıyoruz. Pasaport işlemlerinin tamamlanmasının ardından bizi bekleyen özel aracımız ile Pattaya ‘ya yola çıkıyoruz. Pattaya’ya varışımızın ardından serbest zaman. Dilerseniz sonrasında opsiyonel olarak düzenlenecek Fil Safarisi turuna (kişi başı 40usd) gidebilirsiniz. Hayatınızda kaç kere fil üstünde safariye çıkabilirsiniz. İşte ayağınıza gelen fırsat. Fillerle ilgili bilgi alımından sonra orman içinde fillerle safariye çıkıyoruz. Turumuzun ardından otelimize transfer. Akşam dileyen misafirler Alcazar Şov’a (kişi başı 35usd) katılabilirler. Tayland’in Lido tarzı bu en güzel kabare şovunda, değişen sahne dekorları, değişen kostümleriyle dansçıları, muhteşem ışık ve ses sistemleriyle görsel, güzel bir akşam geçiriyoruz. Turumuzun ardından otelimize transfer. Konaklama Pattaya’da otelimizde. 

 

3. Gün 

Pattaya 

Kahvaltının ardından serbest gün. Dileyen misafirlerimiz opsiyonel olarak düzenlenecek Mercan Adası turuna (Kişi başı 50usd) katılabilirler. Pattaya sahilinden özel surat teknelerimizle, palmiye ağaçları arasında mercan tozlarından oluşmuş beyaz kumsalı ile bütün gün turkuaz sularında yüzebileceğimiz Mercan adasına gidiyoruz. Öğle yemeği ızgara balık , çoban salata ve tropik meyvelerden oluşuyor. Turumuzun ardından otelimize transfer.Dileyen misafirlerimiz rehberimizin opsiyonel olarak düzenleyeceği Timsah Çiftliği turuna (25usd kişi başı) katılabilirler. Bu turumuzda timsahlarla yapılan tehlikeli gösteriyi izleyecek daha sonra harika şekilde düzenlenmiş bahçeyi gezeceğiz. Kaplanlar ile hatıra fotoğrafı çektirip, filleri elimizle besleyebilecek ve güzel bahçedeki çeşitli uzak doğuya has canlıları görebileceğiz. Konaklama Pattaya’da otelimizde. 

 

4. Gün 

Pattaya - Phuket 

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Phuket uçuşumuz için havalimanına transfer. Yerel havayolları ile olan uçuşumuzun ardından varışta özel aracımız ile buluşup otelimize transfer oluyoruz. Günün geri kalanı serbest 

zaman, uçuşun yorgunluğunu atmak için deniz kum güneşin tadını çıkartabilir, otelimizin havuzunda içeceklerinizi yudumlayabilirsiniz Geceleme otelimizde. Akşam etkinliği olarak opsiyonel Siam Niremit Show (Kişi Başı 65usd). Dunya da Guiness rekorlar kitabina girmis olan ,ve muhtesem bahcesiyle Thailand in 4 bolgesini canli olarak yasayabileceginiz , gezginler tarafindan kesinlikle gorulmeli tavsiyesi alan Thailand Kulturunu anliyabilecegiz aksam yemekli Siam Niramit Show. Her yastan ve kültürden ziyaretçilerini büyüleyen bu gösteride çok güzel bir gece geçireceğinizden eminiz. Kesinlikle kaçırılmaması gereken bir gösteri. Gösteri sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde. 

 

5. Gün 

Phuket 

Sabah kahvaltısının ardından deniz ve güneşten yararlanmanız için tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin opsiyonel olarak düzenleyeceği öğle yemekli ve teknede sınırsız alkolsüz içecekli Phi Phi Adaları Turuna (75usd/kişi başı) katılabilirler. Bu turumuzda Tayland’ın belki de en egzotik adasına sürat teknesi ile tam günlük bir gezi düzenliyoruz. Surat teknelerimizle Phuket’in yakınındaki iki cennet mercan adasından ilki Phi Phi Don’a hızlı bir şekilde ulaşım. Palmiye ağaçları ile bezenmiş kumsalı ve tertemiz turkuaz rengi deniziyle Hollywood yıldızı Leonardo Di Caprio’nun “The Beach” filminin bazı bölümlerinin çekildiği “Maya Bay”’de denize girme ve güneşlenme imkânı. Güneşin ve kumsalın tadına doyamayacaksınız. İkinci sırada Phi Phi Ley’e uğruyoruz. Burada Viking Mağarasını ziyaret ediyoruz. Öğle yemeğimiz Phi Phi adasında. Turumuzun ardından otelimize dönüyoruz. 

 

6. Gün 

Phuket 

Sabah otelde alınacak kahvaltının tüm gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin opsiyonel olarak düzenleyeceği öğle yemekli ve teknede sınırsız alkolsüz içecekli James Bond Adası (75usd/kişi başı) Gezi teknemizle hızlı bir şekilde ilk durağımız birçok belgesele konu olmuş Panak ve Hong adaları olacak. Özel kanolarımız ile yapacağımız bu gezi sırasında , koy ve mağaralar arasında muhteşem doğa manzaralarına şahit olacağınız bir macera sizleri bekliyor. Acık büfe olarak teknemizde alacağımız öğle yemeğinin ardından bir sonraki durağımız James Bond “Altın tabancalı adam” bölümünün çekildiği James Bond Adası. Bu adadaki meşhur kayayı ve sahili görüyoruz , adadaki Müslüman köylülerden alışveriş yapabilmek ve bol bol fotoğraf çektirmek için serbest zaman. James Bond adasından sonraki en son durağımız yüzüp sahilinde güneşlenip dinlenebileceğimiz Lawa Adası veya Naka Adası olacaktır. (Hava şartlarına göre karar verilecek). Turumuzun ardından otelimize dönüyoruz. 

 

7. Gün 

Phuket - Bangkok 

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Bangkok uçuşumuz için havalimanına transfer. Yerel havayolları ile olan uçuşumuzun ardından varışta özel aracımız ile buluşup otelimize transfer oluyoruz ve check in yapıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz opsiyonel olarak düzenlenecek olan Kanallar turuna (30 USD Kişi Başı) katılabilirler. Bu tura katılmadan Bangkok görülmüş sayılmaz. Turumuz esnasında Bangkok’un tarihi kanallarında özel teknemiz ile dünyanın hiçbir yerinde göremeyeceğiniz ilginç manzaraları görme fırsatı. Tay’lıların kanallar üzerindeki yaşamını yakından tanıyacak, Tayland’ın zengin ile fakir kesiminin kaynaşmasına şahit olacaksınız. Tapınaklardan birinin önünde kutsal kedi balıklarını besleyeceğiz. . Turumuzun ardından otelimize transfer. Dileyen misafirlerimiz Chao Praya Dinner Cruise turu ( 55 Usd ) Bangkok sehrini ortadan ikiye bolen kirallar nehri Chao Phraya da gece isiklari altinda muzikli gezi teknesinde acik bufe aksam yemegi ve oncesinde Bangkok Sehrinin en luks alisveris merkezi olan Icon Siam i gezme firsati. Konaklama otelimizde. 

 

8. Gün 

Bangkok - İstanbul 

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin opsiyonel olarak düzenleyeceği yüzen çarşı turuna (50 USD Kişi Başı) katılabilirler. Bu turumuzda Bangkok’un dışına çıkarak yol üzerinde ilk önce dünyaca taninmiş Siam İkizlerinin doğduğu Samut Songkram kasabasında bir Hindistan cevizi çiftliğine uğruyoruz. Burada Hindistan cevizi ağacından Tay halkının nelerde faydalandıkları hakkında bilgi alıp, bu ağaçtan yapılmış hediyelik eşyaları görüyoruz, ayrıca içerideki orkide bahçesini de gezebilirsiniz. Buradan hareket edip 10 dk civarında otobüs yolculuğundan sonra Tay stili teknelerin kalktığı iskeleye geliyoruz. Buradan teknelere binip nefis egzotik Uzakdoğu manzaraları eşliğinde yaklaşık yarım saatlik zevkli bir yolculuktan sonra dergilere kapak, belgesellere jenerik olmuş meşhur Yüzen Çarşı’ya geliyoruz, nehir üzerindeki kanoların içinde kurulan açık pazarı görecek ve alışveriş yapma imkanına sahip olacaksınız Yüzen çarsıyı öğlen kapanana kadar geziyoruz. Ardından Istanbul uçuşumuz için Bangkok havalimanına transfer. Bagaj ve check-in işlemlerinin ardından Türk Havayolları ile İstanbul’a uçuyoruz. 

 

9. Gün 

İstanbul 

Uçuşun ardından İstanbul Havalimanı’na varış ve turumuzun sonu. 

Ücrete Dahil Hizmetler
Paket Tura Dahil Olan ve Olmayan Hizmetler

Paket Fiyata Dahil Hizmetler: 

 • Türk Hava Yolları ile İstanbul – Bangkok / Phuket – İstanbul arası ekonomi sınıf uçak bileti ve vergileri 

 • Yerel havayolları ile Bangkok – Phuket – Bangkok arası ekonomi sınıfı uçak bileti ve vergileri 

 • Pattaya’da 4* otelde 2 gece oda kahvaltı konaklama 

 • Phuket’te 4* otelde 3 gece oda kahvaltı konaklama 

 • Bangkok’da 3* otelde 1 gece oda kahvaltı konaklama 

 • Havalimanı-otel-havalimanı transferleri 

 • TURSAB zorunlu mesleki sorumluluk sigortası 

 • Seyahat Sağlık Sigortası (65 yaş ve üzeri misafirler için sürprim uygulanmaktadır.) 

 • Türkçe rehberlik hizmetleri (varıştan itibaren, rehber karşılaması Bangkok havalimanında olacaktır) 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Paket Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler: 

 • Yurtdışı Çıkış Harç Pulu 

 • Programda belirtilmeye tüm yemekler 

 • Şahsi harcamalar, tüm içecekler 

 • Opsiyonel turlar ve programda belirtilmeyen yemekler 

Ekstra Geziler

Ekstra Geziler

Fil Safarisi turu (40 usd kişi başı ) 

Alcazar Şov (35 usd kişi başı )   

Mercan Adası turu (50 usd kişi başı )   

Timsah Çiftliği turu (25 usd kişi başı)   

Siam Niremit Show (65 usd kişi başı ) 

Phi Phi Adalar turu (75 usd kişi başı)   

James Bond Adası turu(75 usd kişi başı) 

Kanallar turu (30 usd kişi başı) 

Chao Praya Dinner Cruise turu (55 usd kişi başı)   

Ulaşım ve Otel Bilgileri
Uçuş Bilgileri

01 Haziran 2024 
TK58 Istanbul - Bangkok 16:25 - 06:05 

08 Haziran 2024 
TK69 Bangkok - Istanbul 23:05 - 05:15 

Konaklama - Bilgileri

3 & 4 Yıldız Oteller

Misafirler
Toplam Tutar
99.708,48 ₺