Hakkımızda

Uçtan uca seyahat planlamanın yeni adresi: Fulltrip.com

Fulltrip.com, en geniş ürün seçeneği, en doğru bilgi, uygun ödeme koşulları ve müşteri odaklı satış öncesi ve sonrası hizmetiyle müşterilerine bir seyahat sitesinden beklediklerinin ötesinde bir seyahat deneyimi sunmayı misyonu haline getirmiş bir dijital seyahat platformudur.İnsanların seyahat ihtiyaçlarını en iyi anlayan ve kaliteli hizmetiyle en iyi şekilde karşılayan, en yenilikçi, en güvenilir ve seyahat denildiğinde ilk akla gelen, lider turizm markası olmak için dijital teknolojiye yatırım yapmaktadır.

Dijital dönüşüm vizyonuna sahip kurulan Fulltrip.com, bu misyon ve stratejinin ışığında seyahat alanındaki konvansiyonel deneyimi, hızlı, anlık, kişisel ve kolay dijital deneyime dönüştürmek, seyahat deneyimiyle ilgili tüm ihtiyaçları tek bir platformda güvenle karşılamak için çok çalışan bir ekiptir.

Fulltrip.com'da neler var?

Fulltrip.com ekibi olarak seyahati bir planlama organizasyonu olarak görüyoruz. Bu planlamayı sizler için daha kolay hale getirmek için de yurtiçi ve yurtdışında gerekli tüm ihtiyaçlarınızı;

  • Uçak,
  • Otel,
  • Araç kiralama,
  • Vize işlemleri,
  • Gidecekleri yerler ilgili tüyolar ve bilgilere ulaşabileceğiniz bir dijital seyahat platformu sunuyoruz.

Dijital müşteri hizmetleri ile 7/24 anlık iletişim

Fulltrip.com, Seyahat danışmanı arkadaşlarımız yılın 365 günü sizin tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için hizmet vermektedir.

FullTrip Karya Tur Seyahat Acenteliği A.Ş. tarafından A Grubu Türsab ve IATA Belgesi ile hizmet vermektedir.
 

Şirket Ünvanı : KARYA TUR SEYAHAT ACENTALIĞI A.Ş.
Adres : Büyükdere Caddesi No:33 K:1 D:4 Şişli / İSTANBUL
Vergi Dairesi : KAĞITHANE
Vergi No : 526 064 6169
Ticaret Sicil No : 793396
Mersis No : 9691188877129556