Otel rezervasyonu, iptal/iade işlemleri

Web sitemiz üzerinden satın aldığınız uçak biletlerinizi sadece 2 kolay adımda iptal edebilirsiniz.

Otel İptal / İade

Konaklama yapılacak otellerin kuralları, politikaları, konseptleri, hizmet standartları, yan hizmetlerin ücretlendirilme biçimleri belirtilenlerden farklı olabilir. Otellerin sınıfları, yıldızları ve diğer kriterleri ülkeden ülkeye farklılık gösterebilir. Fulltrip.com yalnızca bir yayıncıdır ve seyahat ve/veya otel arama sitesi ile kullanıcı arasında doğması muhtemel uyuşmazlıklarda, sunmuş oldukları hizmetlerin aksaması ve hiç bulunmaması hallerinde veya Fulltrip.com’den yönlendirildikten sonra meydana gelecek işlemlere ilişkin hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir. Kullanıcı da Fulltrip.com’i sorumlu tutamayacağını bilmekte ve buna göre hareket etmektedir. Konaklama hizmetinin satın alınması halinde, Kullanıcıların konaklama yapılacak ülkenin kanunlarına, pasaport ve vize kurallarına, ayrıca konaklama yapılacak otelin genel kurallarına, rezervasyon ilkelerine ve politikalarına uygun davranması beklenmektedir.

Otel rezervasyonunu online olarak iptal edebilirim?

Evet iptal edebilirsiniz. İptal etmek istediğiniz rezervasyon numarası bu alana girerek rezervasyonunuzu görüntüleyebilir ve sonrasında bu rezervasyona ait iptal/iade bilgilerinin detayını görebilirsiniz.

Otel rezervasyonumu nasıl değiştirebilirim?

Rezervasyon değişikliği için lütfen Fulltrip.com Seyahat hattını arayarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Otel rezervasyonumu iptal ettim. Geri ödeme ne zaman yapılacak?

Geri ödemenizi rezervasyon iptalinizin hemen ardından işleme koyacağız, ödemenizi iptali takiben 30 gün sonrasında hesabınızı kontrol edebilirsiniz. 30 gün sonra geri ödemeyi hesabınızda görmezseniz Fulltrip.com Seyahat hattını arayarak bilgi alabilirsiniz.

Otel rezervasyonunu değiştirirsem yine aynı fiyat verilecek mi?

Fiyat ve rezervasyon durumu değişikliğe tabidir, bu nedenle fiyat ilk rezervasyonunuzdan farklı olabilir.

İptal politikanız nedir?

Her otelin kendine özgü değişiklik ve iptal politikası vardır. Bu politika, her otel için sitede birçok kez yer almaktadır. Değişiklik ve iptal politikasını rezervasyonunuzu yaparken iptal politikası kısmından kontrol edebilirsiniz. En iyi fiyatları sunmak için bazı rezervasyonlar geri ödemesizdir. Geri ödemesiz fiyattan rezervasyon yaptıysanız, iptal durumunda geri ödeme yapılmayacaktır.