En İyi Havayolları

En İyi Havayolu Firmaları
-
1

Qatar Airways

2017'nin En İyisi

Dünya çapında 150'den fazla noktaya uçuşu bulunan Doha merkezli havayolu şirketi Qatar Airways, 2017 yılında Skytrax'in "Dünya'nın En İyi Havayolu" ödülünün yanı sıra "Dünya'nın En İyi Business Class'ı", "Dünya'nın En İyi First Class Havayolu Lounge'ı", "Ortadoğu'nun En İyi Havayolu" ve "HIA Havalimanı için 5 Yıldızlı Havalimanı Ödülü"nün de sahibi oldu.

Keşfet
2

Singapur Havayolları

Uzakdoğu'nun Yıldızı

Singapur merkezli dünyanın en iyi havayolu firmalarından Singapore Havayolları, özellikle kaliteli hizmet anlayışı ile dikkat çekiyor. 

Keşfet
3

Lufthansa

Alman Havayolu

Skytrax tarafından "Avrupa'nın En İyi Havayolu" seçilen Alman havayolu firması Lufthansa'nın dünya genelinde 200'den fazla noktaya uçuşu bulunuyor.

Keşfet
4

KLM Havayolları

Hollanda Kraliyet Havayolları

Dünya çapında 150'den fazla noktaya direkt uçuşu bulunan Hollanda merkezli KLM Havayolları, Türkiye'den Amsterdam aktarmalı uçuşları ile dünyanın pek çok noktasına ulaşım sağlar.

Keşfet
5

Türk Hava Yolları

Avrupa'nın En İyi Havayolu

Türkiye'nin resmi havayolu firması THY, yalnızca yurt içinde değil, yurt dışında da dünyanın en çok tercih edilen havayolu firmaları arasında üst sıralarda yer alıyor. Hem hizmet anlayışı, hem de sadakat programı sayesinde Türkiye'nin en popüler havayolu olmayı sürdürüyor.

Keşfet
6

Air France

Fransız Havayolu

Fransız havayolu firması Air France, direkt veya Paris aktarmalı olarak 200'den fazla noktaya uçuşu bulunuyor. Partner havayolu firması KLM Havayolları ile birlikte yürüttüğü sadakat programı Flying Blue ise her iki havayolunun uçuşlarında kullanılabilecek uçuş puan kazandırıyor.

Keşfet
7

Emirates

Birleşik Arap Emirlikleri’nin Uluslararası Havayolu Firması

Dubai merkezli havayolu firması Emirates, özellikle üstün hizmet anlayışı ve lüks üst sınıf kabinleri ile dünyanın en çok tercih edilen havayolu şirketlerindendir. 6 kıtada 140'tan fazla noktaya uçan Emirates, Türkiye'den Dubai aktarmalı Uzakdoğu uçuşlarında sıkça tercih ediliyor.

Keşfet
8

Etihad Airways

En İyi First Class

Abu Dhabi merkezli havayolu şirketi Etihad, özellikle rekabetçi fiyatları sayesinde Uzakdoğu uçuşları için tercih ediliyor. Birleşik Arap Emirlikleri'nin resmi havayolu firması Etihad, çift katlı uçaklarındaki banyo ve yatak odalı Rezidans kabinleri ile dikkat çekiyor. Etihad, 2017 Skytrax "Dünyanın En İyi First Class'ı" ödülünü aldı.

Keşfet
9

United Airways

Amerika Uçuşlarının Yıldızı

Amerika'nın en büyük havayolu firmalarından United Airways, Türkiye çıkışlı Amerika ve Amerika içi iç hat uçuşlarda tercih ediliyor.

Keşfet
10

Air Canada

Kanada Havayolları

Montreal merkezli Kanadalı havayolu firması Air Canada, 6 kıtada 200'den fazla noktaya uçuyor. Türkiye çıkışlı Kanada ve Kanada içi iç hat uçuşlarda tercih edilen Air Canada, THY ile ortak uçuşlar da düzenliyor.

Keşfet
11

Air Canada

Kanada Havayolları

Montreal merkezli Kanadalı havayolu firması Air Canada, 6 kıtada 200'den fazla noktaya uçuyor. Türkiye çıkışlı Kanada ve Kanada içi iç hat uçuşlarda tercih edilen Air Canada, THY ile ortak uçuşlar da düzenliyor.

Keşfet