Yardım Merkezi

Sıkça Sorulan Sorular

Uçak Rezervasyon

1) FulllTrip ana sayfasında bulunan arama ekranından tek yön, gidiş-dönüş ya da çok noktalı arama seçenekleri arasından seçiminizi yapın.

 

2) Sonrasında şehir veya havaalanı, uçuş tarihi, kişi sayısı bilgilerini girerek aramaya başlayabilirsiniz.

 

3) Size uygun seferi belirleyip seçtikten sonra ilgili uçuşun sağındaki  "SEÇ" butonuna tıklayınız. Daha sonra sizi seçmiş olduğunuz uçuşun detay sayfasına yönlendirecektir ve sonrasında yolcu bilgileri adımına geçeceksiniz.

 

4) Yolcu bilgileri ekranında yolculara ait formlar açılacak ve sizden istenilen bilgileri doldurmanız istenecektir. Sonrasında ödeme sayfasına geçeceksiniz.

 

5) Bu sayfada sizden istenilen bilgileri doldurduktan sonra Genel Şartları ve Gizlilik Sözleşmesini Okudum Kabul Ediyorumu işaretledikten sonra ''Ödemeyi Gerçekleştir'' butonuna tıkladıktan sonra yönlendirileceğiniz banka 3D Secure sistemiyle güvenli bir şekilde bilet alım işleminizi tamamlayabilirsiniz.

FullTrip üzerinden satın aldığınız rezervasyonlarınıza ait konfirmeler size e-mail olarak gönderilecektir. Gelen konfirmelerde detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

FullTrip üzerinden toplam yolcu sayısı 7’den fazla olamaz. Bu sayıdan fazla kişi var ise 0850 360 3855 nolu telefondan bizi arayabilirsiniz.

Öncelikle, 0850 360 38 55 müşteri destek merkezimizi arayabilirsiniz. Ayrıca, bu tip işlemler seyahat danışmanlarımız tarafından da takip edilmektedir. Sizi arayarak onayınız doğrultusunda, ödemenizin iadesi yapılır veya bileti satın almanıza yardımcı oluruz.