Yardım Merkezi

Sıkça Sorulan Sorular

Üyelik ve Oturum açma

Seyahatinizi planlarken satın alma adımlarında yolcu bilgilerini her işleminizde tekrar girmek yerine, ilk bilgi girişiniz sonrasında  kaydederek Kayıtlı Yolcularım alanından kolayca seçim yaparak işleminizi daha hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

FullTrip.com, kullanıcılarının benzersiz fırsatlarla tüm seyahat ihtiyaçlarını keyifle karşılayabilecekleri online bir seyahat dünyasıdır. Müşterilere web sitesi üzerinden yurt içi ve yurt dışı uçak bileti, otel konaklaması, yurt içi ve yurt dışı turlar, araç kiralama gibi çeşitli seyahat hizmetleri sunulmaktadır. Ayrıca Turkcell Sarı Kutu servisinde topladığınız sarı kutu puanları indirim çekine dönüştürebilir ve web sitemiz üzerinden indirimli seyahat planlaması yapabilirsiniz.

Fulltrip.com’a isterseniz "Kayıt Ol“ sayfasından bilgilerinizi doldurarak, isterseniz sosyal medya hesaplarınızı kullanarak isterseniz de Turkcell’in hızlı giriş teknolojisi ile şifre unutma derdi olmadan sadece telefon numaranızı yazarak üye olabilirsiniz.

Üye girişi yaptıktan sonra sayfanın sağ üst köşesinde Adınız ve Soyadınız çıkacak, adınızın üzerine tıkladığınız zaman üyelik bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

Giriş yaptıktan sonra üyelik bilgilerim sayfasında şifremi değiştir kısmına tıkladıktan sonra ilgili adımları takip ederek şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Giriş sayfasında yer alan “Şifremi Unuttum“ alanından şifrenizi yenileyebilirsiniz.